تبلیغات
تولدی دوباره - گزارش جلسه خصوصی مسافران دوشنبه94/9/2/با دستور جلسه نقش همسفر در درمان اعتیاد
به نام خالق عشق  وزیبایی

روز دوشنبه 94/09/02 جلسه دوم از دور هشتم کارگاه های 

اموزشی خصوصی کنگره 60 اصغهان شعبه شیخ بهایی با

 نگهبانی مسافرسید مصطفی استادی همسفر علی و دبیری

 مسافر مصطفی با دستور جلسه نقش همسفر در درمان اعتیاد

راس ساعت 17اغاز به کار نمود

ما با اموزش گرفتن پی به چیزهایی می بریم که قبلا فکر می کردیم می دانستیم اما  در واقع نمی دانستیم و اگاهی نداشتیم .فرق مسافر و همسفر مصرف مواد مخدر است که مسافر با یک لغزش شروع به مصرف نموده است .همسفر از لحاظ اگاهی خیلی با مسافر تفاوتی ندارد بنابراین باید با استفاده از نشریات و جزوات ، اموزش بگیرد .

سخنان استاد :
خداوند را شاکرم که این جایگاه را تجربه می کنم و از نگهبان جلسه تشکر می کنم که این فرصت را به من دادند .یک همسفر وقتی به دنبال مسافر خود و به نیت رهایی او پای در کنگره می گذارد باید مثل مسافر کار کند و اموزش بگیرد  .ما با اموزش گرفتن پی به چیزهایی می بریم که قبلا فکر می کردیم می دانستیم اما  در واقع نمی دانستیم و اگاهی نداشتیم .فرق مسافر و همسفر مصرف مواد مخدر است که مسافر با یک لغزش شروع به مصرف نموده است .همسفر از لحاظ اگاهی خیلی با مسافر تفاوتی ندارد بنابراین باید با استفاده از نشریات و جزوات ، اموزش بگیرد .
اما نقش یک همسفر به عنوان یک "کمک" می باشد که اگر در طول سفر مسافر به مشکلی برخورد کمک کند تا مسافر از این مشکل خارج شود .
اقای مهندس در سی دی احساس همسفر  می فرمایند :وقتی ما در نفس اماره قرار میگیریم به حیوان نزدیک می شویم و صفت حیوانی مان بیشتر نمایان می شود و با امدن به کنگره  و اموزش گرفتن از ان نفس بیرون بیاییم و به انسان بودنمان نزدیک شویم .
همچنین اقای امین در سی دی نقش  همسفر می فرمایند :یک همسفر وقتی حال مسافرش خراب می شود یا سفرش را خراب کرده و از مسیر خارج شده اگر حال همسفر هم خراب شود چه کسی باید دست مسافر را بگیرد تا به سفرش ادامه دهد ؟؟؟؟این نشانگر نقش همسفر در کنگره است .
ما در ابتدا فکر می کنیم برای مسافرمان به کنگره می اییم و برای او تلاش می کنیم  چیزی از کنگره درک نمی کنیم .ما برای خودمان به کنگره می اییم تا اول خودمان را پیدا کنیم .یک همسفر زمانی می تواند به مسافرش کمک کند که خودش را پیدا کرده باشد .
برای همین است که در اموزش گرفتن در کنگره بین مسافر و همسفر تفاوتی نیست .باید با حضور پیو سته و مداوم سفر موفقی را طی کنیم و هر دو همزمان به رهایی برسیم .چون تجربه رهایی برای همسفر هم شیرین است.

 همچنین در این جلسه  تعدادی از مسافرانی که چهار شنبه گذشته گل رهایی را از دستان پر مهر وعطوفت آقای مهندس دژآکام دریافت کرده بودند، ورودشان را به سفر دوم اعلام نمود :

از طرف مسئولین و اعضای كنگره 60 اصفهان شعبه شیخ بهایی، ورود این مسافران عزیزبه سفر دوم را به راهنمایان  و همسفران و خانواده محترمشان تبریك و تهنیت عرض مینماییم و از درگاه خداوند متعال، توفیق روزافزونشان را در امر خدمت و آموزش مسئلت می نماییم.

آپلود عکس

منبع:شعبه شیخ بهایی

نویسنده : مسافر مجتبی

تصویر گر: مسافر نیما

طبقه بندی: گزارش جلسه خصوصی مسافران، 
دنبالک ها: کنگره 60،  

تاریخ : یکشنبه 8 آذر 1394 | 10:27 ق.ظ | نویسنده : مسافر سید مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • اسپید شاپ