تبلیغات
تولدی دوباره - ظرفیت و مسئولیت ( قبله گم کردن )

به نام قدرت مطلق الله

روز پنج شنبه ۹۵/۰۳/۰۳ سومین جلسه از دور پنجم کارگاههای آموزشی عمومی کنگره 60

شعبه امین گلی با نگهبانی مسافر محسن، استادی مسافر عباس خرسندی، دبیری مسافرعلی

 با دستور جلسه : ظرفیت و مسئولیت ( قبله گم کردن )

راس ساعت 18آغاز به کار نمود.

رابطه مستقیمی بین ظرفیت و نقطه تحمل ما و مسئولیت های ما وجود دارد . در وضعیت تعادل ، هر کدام از ما درست در جایی هستیم که باید باشیم ، یعنی امکانات ، توانایی ها و مسئولیت هایی داریم که مطابق با ظرفیت ماست و اگر مسئولیت ما اندکی از ظرفیت یا گنجایش ما بیشتر شود ، از نقطه تعادل خارج می شویم ..

سخنان استاد محترم:
اگر به تاریخ کنگره نگاهی بیاندازیم متوجه میشویم که هر سال ظرفیت آن ، بیشتر شده است ، این مؤفقیت با انجام درست وظایف انجام شده است . مسئولیت یعنی وظایفی که بر عهده ما  گذارده شده  و بایستی در مقابل سوالاتی که در ارتباط با آن مطرح می شود پاسخگو باشیم . ظرفیتمان را ، مسئولیت پذیری ما تعیین می کند .
برای رسیدن به جایگاه های بالا باید ظرفیت خود را بالا ببریم مانند زمانی که ظرفیت تشکیل ورزش در اصفهان نبود و وقتی به ظرفیت مورد نظر رسیدیم اصفهان هم دارای ورزش در پارک شد .
 در مسیر درمان تغییرات زیادی را شاهدیم که در هر مرحله ظرفیت ما بالاتر میرود ، دلیل این بالارفتن ظرفیت ، گرفتن آموزش ها و انجام درست مسئولیت هاست .
خدمت در کنگره فراوان است و ما اگر خواسته خدمت کردن داشته باشیم میتوانیم به راحتی خدمت بگیریم . ما نیاز به خدمت گرفتن در کنگره داریم چون با انجام درست وظایف در کنگره ، ظرفیت ما بالا رفته و این ویژگی را میتوان در همه امور زندگی شخصی خود به کار بگیریم و شاهد تغییرات مثبت و تأثیر گذار باشیم .
رابطه عجیبی بین ظرفیت و نقطه تحمل ما و مسئولیت های ما وجود دارد . در وضعیت تعادل ، هر کدام از ما درست در جایی هستیم که باید باشیم ، یعنی امکانات ، توانایی ها و مسئولیت هایی داریم که مطابق با ظرفیت ماست و اگر مسئولیت ما اندکی از ظرفیت یا گنجایش ما بیشتر شود ، از نقطه تعادل خارج می شویم ، به گفته آقای مهندس ، من وقتی نتوانم به مسئولیت هایم در کنگره ادامه بدهم کیفم را بر میدارم و میروم و هیچ نگرانی از ادامه فعالیت کنگره ندارم چون کنگره ویژگیهایی دارد که همیشه تا همیشه پایدار و قدرتمند خواهد بود . ما باخدمت گرفتن در کنگره و حرکت در صراط مستقیم ، به دستاوردهای زیادی خواهیم رسید .


در بین رهجویان سفر دومی بوده که ابراز کرده حال خوشی ندارد چون مسیر درمان را نیمه کاره رها کرده است بعد از رهایی به خدمت در کنگره ادامه نداده در نهایت ظرفیتش بالا نرفته است و حال خوشی ندارد. ممکن است گاهی خدمتی به ما نرسد ، باید بدانیم در پس این پیش آمد ، سری وجود دارد و خدا به خاطر خدماتمان جایگاه والا تری برایمان قرار داده است . 
در کنگره همه شرایط و مشکلات پیش بینی شده و برای آن راه حلی تعیین شده است .برای رهایی  و رسیدن به درمان باید تمام قوانین کنگره را اجرا کنیم ، هیچ دلیلی نمیتواند دیر آمدن یا غیبت در جلسات کنگره را توجیه کند زیرا بزرگترین مشکل ما اعتیادمان است و در هرشرایطی باید سر وقت در کنگره حضور پیدا کنیم .
باید همیشه با گرفتن آموزشها ظرفیت خود را بالا برده ، به مسئولیتهایمان به خوبی عمل کنیم و در ادامه با بدست آوردن تغییرات مثبت ، مراقب باشیم قبله خود را گم نکنیم .منیت خود را کنار گذاشته و خودمان باشیم .
امیدوارم همگی سفر خوبی را طی کنید .طبقه بندی: گزارش جلسه خصوصی مسافران، 
برچسب ها: کنگره 60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : جمعه 4 تیر 1395 | 09:01 ب.ظ | نویسنده : مسافر سید مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • اسپید شاپ