تبلیغات
تولدی دوباره - گزارش جلسه خصوصی شنبه 94/12/15 دستور جلسه: لژیون و تشکیل ان در داخل و خارج از کنگره

به نام خالق هستی بخش

روز شنبه 94/12/15جلسه دوم ازدورنهم کارگاههای آموزشی خصوصی شعبه شیخ بهایی 

با نگهبانی  مسافرمهران،استادی مسافرعباس خورسندی ودبیری مسافر محمد

 با دستور جلسه:لژیون و تشکیل ان در داخل و خارج از کنگره

راس ساعت 17 آغاز به کار نمود


 آقای مهندس می فرمایند:اصل و ریشه با هم مفهوم پیدا می کند ، اصل لژیون است و ریشه کمک راهنما می باشد اگر لژیون نباشد کمک راهنما مفهومی ندارد یا بر عکس و هر دو با هم مفهوم پیدا می کند و باعث پیشرفت یکدیگر می شود .شاخه و برگ و شکوفه ها رهجو سفر اولی است و هر رهجویی طبق تلاش خود جایگاه خود را پیدا می کند

 سخنان استاد:

همانطور که دبیر محترم فرمودند دستور جلسه امروز تشکیل لژیون در داخل و خارح کنگره است در کنگره افراد از انرژی زیادی برخوردار هستند و این انرژی در لژیون زیادتر است هر رهجو باید این را بداند که خارج از کنگره با رهجوهای دیگر تشکیل لژیون ندهد چون از هدف اصلی خود، که درمان است دور می شود.
قطعاً یکی از کارهای مهم در کنگره همین تشکیل لژیون ها بود ، به این علت که با وجود لژیون ها حمایت بیشتری از مسافر و خانواده او صورت می گرفت و حقیقتاً لژیون می تواند محل خوب و امنی باشد برای آموزش دیدن افراد که وارد سیستم کنگره می شوند و این لژیونها هستند که این فرصت را در اختیار من می گذارند تا آموزش بگیرم . یکی از مزیتهای لژیون در این است که اگر شخصی بخواهد ناسازگاری کند ، به سرعت مشخص می شود و این در حفظ ساختار کنگره بسیار مهم است

 آقای مهندس می فرمایند:اصل و ریشه با هم مفهوم پیدا می کند ، اصل لژیون است و ریشه کمک راهنما می باشد اگر لژیون نباشد کمک راهنما مفهومی ندارد یا بر عکس و هر دو با هم مفهوم پیدا می کند و باعث پیشرفت یکدیگر می شود ،شاخه و برگ و شکوفه ها رهجو سفر اولی است و هر رهجویی طبق تلاش خود جایگاه خود را پیدا می کند به طور مثال اگر میوه زیاد روی درخت بماند خراب می شود و این راهنما است که بداند چه موقعی موقع برداشت است و راهنما این را خوب می داند.

چند روز پیش یکی از رهجو هایم آخر سفرش بود  بعد ازتهیه آخرین شربت خودش مصرف موادش را قطع کرده بود و آماده بود که من او را به تهران ببرم و من به او گفتم که نمی شود و این بر خلاف اصول و قوانین است هر رهجویی باید بداند آموزش های کنگره را کاربردی کند و این را هم بداند که در لژیون به موقع ،وبا لباس مناسب شرکت کند و اگر بازیگر نباشد از آموزش های کنگره نمی تواند به طور صحیح استفاده کند.


استاد درپایان فرمودند:

هر رهجویی باید مواظب حقه نفس خود باشد و این را باید بداند که احتیاج به لژیون خارج از کنگره ندارد در کنگره کائنات و خداوند به رهجو کمک می کنند . البته با تلاش خودمان میباشد چون همه در صراط مسقیم هستیم و با آموزش هایی که می گیریم نفس را تربیت می کنیم هر رهجویی باید در لژیون فعال باشد سی دی گوش کند و بنویسد و با مشارکت کردن هایش به دیگران انرژی بدهد و همیشه مواظب نیروهای بازدارنده باشید اگر خواسته درمان داشته باشیمد قطعا موفق می شوید و به تعادل می رسید  چون کنگره سندی بدون نقص است.

اگر کسی داخل کنگره وارد حاشیه شود و به همه چیز و به همه کس ایراد بگیرد از آموزش های کنگره فاصله می گیرد باید طبق اصول و قوانین کنگره پیش برویم و حرمت ها  و حریم ها را نگه داریم و فکرمان فقط درمان باشد .


همچنین در این جلسه یک نفراز مسافرانی که چهارشنبه گذشته گل رهایی از دستان پر مهر وعطوفت آقای مهندس دژاکام  دریافت کرده بود ورودشان را به سفر دوم اعلام نمود:


آقای: نوروز _ نام راهنما :آقای جلال امینی_ آنتی ایکس : شیره و تریاک و متادون و الکل _ مدت سفر: 11ماه و 25روز _ داروی درمان : OT _ نمایندگی: شیخ بهائی اصفهان.

از طرف  اعضای کنگره60   شعبه شیخ بهایی این رهایی زیبا را به این عزیز رها شده و خانواده  محترمشان و راهنمای گرامیشان تبریک عرض می نماییم و بهترینها را برایشان آرزومندیم.

                                               به امید رهایی دیگر مسافران        

عکاس:مسافر نیما

نویسنده :مسافر سید مصطفی
طبقه بندی: گزارش جلسه خصوصی مسافران، 
برچسب ها: کنگره60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : یکشنبه 16 اسفند 1394 | 11:18 ق.ظ | نویسنده : مسافر سید مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • اسپید شاپ