تبلیغات
تولدی دوباره - جشن اولین سال رهایی سیگار آقای عباس خورسندی
به نام خالق زیبایی ها
روزجمعه در تاریخ 94/9/27جلسه هفتم از دور اول ویژه تولدهای ویلیام وایت درپارک شهدای شهرداری اصفهان با دستور جلسه ی برای چه ورزش می کنیم؟(جهان بینی ورزش) و تولد یکسال رهایی آقای عباس خورسندی با نگهبانی و استادی مسافر مجید اعتباریان و دبیری مسافر امیر راس ساعت 11 آغاز به کار نمود.

 ما اشخاصی بودیم که به دلیل مصرف مواد و سیگار دائم به بدن خود آسیب می رساندیم و عقیده داشتیم که جسم خودمان است و هر چه می خواستیم به جسم خود آسیب می رساندیم و باعث می شدیم اکسیژن به بدن ما نرسد و روی تفکرمان پوشش قرارمی دادیم ، همه ی ما این ادعا را داریم که در کنگره درمان شده ایم پس باید برای جسم خودمان که جزئی از ما است مثل خانواده همسر و فرزند وقت بگذاریم. 
  تهیه گزارش:مسافرسید مصطفی               

خلاصه سخنان استاد:

در مورد دستور جلسه اول : دوسال است که این دستور جلسه جزء دستور جلسات هفتگی قرار گرفته است دلیل ورزش کردن ما در کنگره این است که درمان اعتیاد فوق ترک اعتیاد است و رسیدن به تعادل فوق درمان است ما با ورزش کردن از حالت تعادل مناسبی برخوردار می شویم و درمان را پیشرفته تر می کنیم در دنیای امروز که همه چیز مدرن و ماشینی شده است و تحرک انسانها کم شده است باید ورزش کردن را جزئی از زندگی خود قرار دهیم تک تک افرادی که وارد کنگره می شوند قبلا ورزشکار بوده اند و در رشته های مختلف ورزش میکردند منتها نمی دانستند که برای چه ورزش می کنند و بیشتر آنها به خاطر پر کردن اوقات فراغت بوده ولی امروز در کنگره یاد گرفتیم که بدن هر انسانی به عنوان امانتی در دست او است و ما باید آن را حفظ کنیم و حفظ کردن امانت به عهده ی ما است.

جسم ما مانند منزل ما می ماند که از طرف خداوند به ما عطا شده است که به وسیله ی آن به تکامل دست پیدا کنیم و آموزش ببینیم  و در جریان هستی و زندگی قرار بگیریم اگر یک نفر اعتیاد پیدا می کند جسم آن شخص دچار بیماری های گوناگون از قبیل بیماری های قلبی و عروقی و....... می شود و باعث می شود سکته ی قلبی بکند چون در وضعیت مطلوبی قرار ندارد.


 ما اشخاصی بودیم که به دلیل مصرف مواد و سیگار دائم به بدن خود آسیب می رساندیم و عقیده داشتیم که جسم خودمان است و هر چه می خواستیم به جسم خود آسیب می رساندیم و باعث می شدیم اکسیژن به بدن ما نرسد و روی تفکرمان پوشش قرارمی دادیم ، همه ی ما این ادعا را داریم که در کنگره درمان شده ایم پس باید برای جسم خودمان که جزئی از ما است مثل خانواده همسر و فرزند وقت بگذاریم. شخصی که ورزش می کند از تعادل و آرامش برخوردار است اگر می خواهید در کنگره به حال خوش و تعادل برسید باید ورزش کنید. ما باید ورزش هایی انجام دهیم که تپش قلبمان را بالا ببرد و اگر مشکلی هم داریم ورزش های سبک تر مثل دارت را انجام دهیم بهترین ورزش ،ورزش شنا است. بیشتر بیماری های استخوانی که ما دچار آن می شویم به خاطر کم تحرکی و عدم وجود عضله در بدن است .

و اما دستور جلسه دوم تولد یکسال رهایی آقای عباس خورسندی:

آقای عباس خورسندی در رشته فوتبال فعالیت می کنند و در جام عقاب و جام سردار در پارک طالقانی هم شرکت می کردند افرادی که ورزش می کنند از تعادل زیادی برخوردار می باشند این افراد استاد هایی هستند برای آینده، ایشان ورزش را در حد عالی انجام می داد و سفر خیلی خوبی داشتند و همین عامل باعث شد به درمان و تعادل برسند و در طول درمان هم مشکل خاصی نداشتند و سفر خوبی را داشتند و از تفکر خوبی برخوردار بودند و این روز را به خودشان وخانواده ی محترمشان  تبریک عرض می کنم.

بعد از سخنان استاد تولد یکسال رهایی آقای عباس خورسندی را جشن گرفتیم.

اعلام سفر:

آنتی ایکس مصرفی:روزانه یک پاکت سیگار

مدت سفر:12 ماه

در شروع 24 قطعه آدامس

مدت رهایی:12 ماه

رشته ورزشی:فوتبال

آرزوی مسافر عباس:

تمای بچه های کنگره که برای درمان اعتیاد می آیند بتواند سیگارشان را هم درمان کنند.

سخنان مسافر عباس:

من در ابتدا از آقا مجید تشکر می کنم،من موقعی که به تهران می رفتم جرقه ورزش کردن در من به وجود آمد و موقعی که خودم و همسفرم مرزبان ورزش بودیم همین ورزش کردن بود که امروز من را به حال خوش و تعادل  رسانده است. این تولد ها اگر برگزار می شود برای کسانی است که ببینند که می شود سیگار را هم درمان کرد من قبلا از منیت زیادی برخوردار بودم .میگفتم که من راهنما هستم بروم و در لژیون ویلیام وایت بنشینم و درمان بشوم و خدا را شکر که این منیت را کنار گذاشتم و وارد لژیون ویلیام وایت شدم و به رهایی رسیدم باز هم از آقا مجید به خاطر تمام زحماتی که برای من کشیدند تا به درمان برسم  کمال تشکر و قدردانی را دارم.

آپلود عکس

نویسنده وعکاس:مسافرسید مصطفی

http://c60seyedmostafa.mihanblog.com/
طبقه بندی: تو لدهای نیکوتین، 
برچسب ها: کنگره60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : شنبه 28 آذر 1394 | 11:02 ب.ظ | نویسنده : مسافر سید مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • اسپید شاپ