تبلیغات
تولدی دوباره - گزارش جلسه خصوصی مسافران دو شنبه مورخ 94/09/16 (چگونه شکر گزاری می کنم؟(OT)

                               به نام خالق زیبایی              

روز دوشنبه94/09/16 جلسه چهارم از دوره هشتم کارگاه‌های آموزشی

 خصوصی مسافران کنگره 60 شعبه شیخ بهایی اصفهان با نگهبانی مسافرسید

 مصطفی ,استادی مسافر ناصر و دبیری مسافر مصطفی با دستور جلسه چگونه

 شکر گزاری می کنم؟(OT) رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود

شکر گزاری هم می تواند ریالی انجام شود  , هم زبانی انجام شود  وهم به

 صورت تقدیر و تشکر . ما باید به این باور برسیم که شربت OT یکی از ارکان

 اصلی کنگره60 می باشد برای درمان من و شما.....

تهیه گزارش:مسافر سید مصطفی

http://c60seyedmostafa.mihanblog.com/


سخنان استاد:
ازخداوند بزرگ شاکرم که در جمع دوست داشتنی شما هستم و تشکر ویژه ای دارم از اقای جلال امینی که زمینه حضور من را در اصفهان فراهم کرد تا جلسه ای با گروه OTدر اصفهان داشته باشم . همچنین از نگهبان عزیز تشکر می کنم که به من فرصت خدمت گزاری دادند  .
اما دستور جلسه شکر گزاری OT:
ما در ابتدا باید بدانیم شکر گزاری به چه معنا است و چرا این دستور جلسه را در دستور جلسات کنگره 60 قرار داده اند . شکر گزاری هم می تواند ریالی انجام شود ,   هم زبانی انجام شود  و هم به صورت تقدیر و تشکر. ما باید به این باور برسیم که شربت OT یکی از ارکان اصلی کنگره 60 می باشد برای درمان من وشما .باید به این مفهوم برسیم که چرا شربت OT به وجود امده است .  اگر یک نگاهی به گذشته بیندازیم در سال 86 وقتی اقای مهندس دژاکام تصمیم  گرفتند  شربت OTرا پایه گذاری کند به این راحتی نبود که شما نامه تان را دریافت کرده ,   به کلینک مراجعه کنید , داروی خود را بگیرید و به زندگی شخصی تان هم برسید.1000نفر به مرکز مطالعات معرفی شدند که بالغ بر900نفر باشربتOTسفر کردند و درمان شدند که تعدادی از انها در حال خدمت در کنگره 60 هستند . ما هر چیزی را که سخت بدست می اوریم قدر ان را بهتر می دانیم. ما باید در این هفته از تک تک خدمت گزاران بخش OT تقدیر وتشکر کنیم .تشکر کردن فقط با پرداخت نقدی نیست حتی با نوشته ای هم می توان از این عزیزان تشکر کرد. شکرگزاری این نیست که شربتی که از کلینیک می گیریم  به برادر هم لژیونی بدهیم  چون هردو ازکنگره طرد می شویم . ما باید یک سری از رفتار های که در سوء مصرف داشته ایم را کنار بگذاریم . اولین کار مهمی که کنگره برای ما انجام داد اسم مصرف کننده را از ما برداشت .


استاد در پایان فرمودند:
  دانشی که کنگره به ما داده است خیلی عظیم است . من که حتی قادر نبودم  با کسی صحبت کنم امروز در یک جمع چند صدنفره می نشینم  و صحبت می کنم . از کجا این عزت را به دست اورده ام ؟؟؟؟؟؟؟؟ از کنگره و درمان با همین شربت OT.ما باید این مسئله رادر مشاوره ی تازه واردین مد نظر قرار بدهیم ;همان طور که نظم و انظباط سبک مصرف دارو و.... را به تازه واردین اموزش می دهیم .
این نکته مهم را هم بگویم که ما با ورود به کنگره60دیگر مصرف کننده نیستیم  و یک بیمار هستیم در حال درمان به وسیله شربت  OT.


در این جلسه توسط گروه مرزبانی و ایجنت شعبه لوح سپاس جهت تقدیر از خدمتگزاران بخش OT شعبه تهیه شده بود که  به این عزیزان تقدیم گردید.

منبع :نمایندگی شیخ بهایی
تهیه گزارش:مسافر سید مصطفی
طبقه بندی: گزارش جلسه خصوصی مسافران، 
برچسب ها: کنگره60 درمان اعتیاد،  

تاریخ : سه شنبه 17 آذر 1394 | 06:46 ب.ظ | نویسنده : مسافر سید مصطفی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • اسپید شاپ